Jak napojit a používat Google kalendář s Anabixem

Zabudovaný kalendář přímo v Anabixu nenajdete, úkoly typu schůzek a důležitých hovorů ale máte možnost si přenést do svého Google kalendáře.

Každý uživatel účtu si může napojit jeden svůj kalendář přes Nástroje – Služby – Google – Kalendář. Při první volbě se nabídnou vaše dostupné google účty, z nichž si jeden vyberete a povolíte oprávnění. V případě potřeby nastavení následně změnit nás kontaktujte na anabix@anabix.cz.

Výběr Google kalendáře pro uživatele v Anabixu

Po vytvoření spojení Anabixu s příslušným Google kalendářem si můžete přímo při zadávání úkolů zaškrtávat políčko „Uložit do kalendářů„, tím se vám daný úkol přenese k příslušnému dni a hodině v kalendáři. Pokud vyplníte i pole „Strávený čas„, označí se vám také plánovaná doba úkolu.

Zadání úkolu do Google kalendáře v Anabixu

V kalendáři uvidíte zadaný úkol následovně:

Ukázka úkolu z Anabixu v Google kalendaři

Detail úkolu v kalendáři ukazuje i odkazy vedoucí přímo do Anabixu na daný úkol, kontakt nebo firmu. Na většině počítačích a mobilních zařízeních jsou odkazy přímo aktivní, tedy stačí si kliknout a otevře se vám okno s příslušným kontaktem či úkolem (případně nejprve s výzvou přihlášení do Anabixu).

Detail úkolu z Anabixu v Google kalendáři

V případě jakýchkoli dotazů k uvedenému nastavení nám napište na anabix@anabix.cz
Rádi vám pomůžeme.

Uložit

Uložit

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>