Jak na související kontakty a firmy

V okamžicích, kdy potřebujete provázat jeden kontakt k dalším firmám, mít přehled o dceřiných firmách vašeho zákazníka, poznačit si rodinnou vazbu kontaktů nebo má jeden klient u vás záměrně více karet kontaktů (např. použil více registračních emailů) využijete funkci „Související kontakty a firmy“.

Kde najdete tuto funkci v Anabixu? Související kontakty a firmy uvidíte v pravém sloupci přímo na kartách vašich kontaktů,

Karta kontakt v Anabixua firem.

Karta firma v Anabixu

Požadovaný kontakt či firmu propojíte přes modrý link „Spravovat související kontakty a firmy“. Po kliknutí na odkaz začnete psát do řádku název kontaktu nebo firmy a našeptávač vám nabídne vaše existující položky. Vyberete si tu správnou a potvrdíte ji. Přidat takto můžete více kontaktů či firem. Po dokončení úprav se vrátíte na kartu Kontaktu či Firmy přes volbu „Zpět na kontakt XY“ (Zpět na firmu XY)

Přidání kontaktu v AnabixuPřidání kontaktů v Anabixu fáze 2

Vybraný kontakt/firma se objeví v připraveném rámečku, tím dojde k propojení, které je vidět na obou spojených kartách kontaktů/firem. Od této chvíle budete mít rychle přehled, kdo ke komu patří a snadno přejdete na jinou potřebnou kartu.

Přidání kontaktu v Anabixu výsledek

V případě jakýchkoli dotazů k tomuto a dalším nastavením nás kontaktujte na anabix@anabix.cz
Rádi vám s nastavením pomůžeme.

Uložit

Uložit

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.