Co najdete v reportech

K vyhodnocování komunikace v Anabixu je možné používat kromě filtrace na kartách Aktivit, Úkolů a Obchodních případů také reporty.  Najdete je přes Nástroje – Reporty.

1) Report aktivit

Zajímává Vás, kolik Vaši pracovníci zvládli za týden/měsíc/rok schůzek či telefonátů? Kdo z nich byl nejaktivnější a který den byl v tomto nejvýkonnější?

Odpovědi najdete právě v tomto reportu. Zvolit si můžete jednoho konkrétního pracovníka nebo všechny najednou. Nastavit si pouze zapsané schůzky nebo všechny aktivity. Pokud máte napojené své poštovní schránky, pak si snadno zobrazíte, kdo z pracovníků je i nejaktivnější v emailové komunikaci. Zobrazit si můžete i denní statistiky.

report aktivit v Anabixu

report aktivit v Anabixu graf

2) Report úkolů

Kolik úkolů zvládli Vaši pracovníci splnit v termínu a kolik jich mají ještě otevřených?

Základní otázka, na kterou odpovídá tento report. Můžete si opět zobrazit buď jednotlivé pracovníky či všechny, které máte zadané jako Uživatele. Podívat se kolik úkolů bylo za dané období otevřených v souladu s termínem, kolik úkolů bylo otevřených a dle termínu již měly být splněny. Stejně tak na počty odložených úkolů i počty splněných úkolů v termínu a po něm. Zobrazit si můžete také přehled všech otevřených úkolů dle priority či denní statistiku dokončených úkolů.

report ukolu v Anabixu

report ukolu v Anabixu graf

3) Report obchodních případů

Potřebujete vědět, jak se daří Vašim obchodníkům v dotahování obchodních případů? Kolik jich bylo úspěšných, kolik prohraných či odložených na později? V jakém obnosu tyto obchodní případy byly?

Přesně tyto informace najdete na stránce třetího reportu. K dispozici je tabulka uzavřených obchodních případů s rozdělením na vyhrané a prohrané a tabulka stále otevřených či odložených obchodních případů. Do obou tabulek jsou přenášeny i Vámi zapsané částky z pole Obnos a statistiku si můžete zobrazit opět u vybraných pracovníků či všech najednou. Samostatně uvidíte i celkovou částku vyhraných obchodních případů.

Report obchodních případů v Anabixu

Report obchodních případů v Anabixu graf

V případě jakýchkoli dotazů k tomuto a dalším nastavením nás kontaktujte na anabix@anabix.cz
Rádi vám s nastavením pomůžeme.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.